kosmo 2 e1598534172174 - Ekspert kosmetyczny
 • Kiedy zgłosić się do trychologa?

  Próbowałaś/eś już większości produktów z drogerii i apteki, a problem nadal nie zniknął?
  Może nawet sięgnęłaś/sięgnąłeś po cudowne tabletki hamujące wypadanie, ale nadal włosy wypadają?
  Łupież towarzyszy Ci od kiedy tylko pamiętasz?
  Nie radzisz sobie ze świądem? A nawyk drapania wszedł Ci już tak w nawyk, że nie możesz się go pozbyć?
  Cierpisz na łuszczycę, ŁZS i uważasz, że nie może być już lepiej bo odwiedziłeś/aś już tylu specjalistów, że nie wiesz co robić?

  Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałaś/eś TAK to czas na konsultację u trychologa.

 • PLAN DZIAŁANIA

  Wspólnie znajdziemy przyczynę Twojego problemu. Przeprowadzę z Tobą szczegółowy wywiad, obejrzę Twoją skórę głowy, stan mieszków włosowych pod wideodermatoskopem Fotofinder, który pozwala mi perfekcyjnie zapisywać zdjęcia z podziałem na partie skóry głowy, co przy terapiach znacznie ułatwi nam porównywanie wyników dokładnie w tych samych miejscach! Dzięki nakładce FD-lens emitującej ultrafiolet jestem w stanie zobaczyć aktywność Twoich mieszków włosowych oraz zmiany w mikroflorze skóry głowy. Jeśli będzie potrzeba mam również możliwość skorzystać z konsultacji w TRICHOLAB to działania zaawansowanych algorytmów rozpoznawania obrazu, które identyfikują pojedyncze włosy i inne istotne diagnostycznie struktury. Następnie elementy te są liczone i mierzone oraz poddawane analizie statystycznej. Wykonanie badania na początku terapii pozwala również na obserwowanie jej efektów.

  To co jest najważniejsze to szczerość, tylko wspólnie jesteśmy w stanie zadbać o Twoją skórę głowy i włosy.

 • PRZYGOTOWANIE DO WIZYTY

  Bardzo dobrze będzie jeśli 24h przed wizytą nie będziesz myć skóry głowy. Staraj się też w tym dniu nie nakładać zbyt wielu produktów do stylizacji włosów, mikrowłókien, sprayów na odrosty. Nie ma potrzeby niemycia głowy przez dłuższy czas niż 24h.

  Jeśli posiadasz ostatnie wyniki badań ( nie starsze niż 1 miesiąc) zabierz je ze sobą na wizytę, możesz też wykonać badania krwi przed wizytą (informacje jakie znajdziesz poniżej) lub na pierwszej wizycie zasugeruję jakie warto wykonać by postawić trafną diagnozę Twojego problemu.

  Zapisz na kartce lub zrób zdjęcia wszystkich leków jakie przyjmujesz, również suplementów, ziółek, naparów.

  Ważna będzie dla mnie również informacja jak wygląda Twoja pielęgnacja domowa skóry głowy i włosów. Zapisz je, lub zrób zdjęcia produktów.

 • NIEZBĘDNE BADANIA

  Jakie wykonać badania przed wizytą jeśli nadmiernie wypadają włosy?

  Każda osoba szczególnie z problemem wypadania włosów powinna zabrać ze sobą aktualne badania. ( max. ostatni miesiąc):

  – panel tarczycowy: TSH, FT3, FT4, A-TPO, A-TG
  – pakiet cholesterol, pakiet wątrobowy
  – żelazo, ferrytyna, prolaktyna, kortyzol, glukoza, insulina
  – witaminy D3, B12, kwas foliowy
  – morfologia krwi

  Przy łysieniu androgenowym dodatkowo Testosteron i DHT

 • FOTOFINDER

  Logo FotoFinder EN WEB 1 - Ekspert kosmetycznyDzięki najnowszym osiągnięciom nauki i techniki współczesna medycyna dysponuje specjalnymi narzędziami do diagnostyki w olbrzymim powiększeniu. FotoFinder, jest liderem w dziedzinie wideodermatoskopii, pozwala na archiwizowanie obrazów i monitorowanie oraz ocenę skuteczności terapii podczas kolejnych wizyt.

 • LASEROTERAPIA LLLT

  410532916 - Ekspert kosmetyczny

  Hairmax to produkty dla osób zmagających się z nadmiernym wypadaniem włosów, widocznym przerzedzeniem i łysieniem. Terapia laserowa to skuteczne rozwiązanie dla każdego kto pragnie wzmocnić swoje włosy.

  HairMax®przeprowadziło siedem badań klinicznych na prestiżowych amerykańskich uniwersytetach z udziałem 460 mężczyzn i kobiet, z problemem łysienia androgenowego. Ponad 90 procent badanych potwierdziło wzrost nowych włosów. Wyniki okazały się przewidywalne i spójne. Ponadto, badania nie wykazały żadnych szkodliwych skutków ubocznych przy użyciu jakiegokolwiek modelu lasera HairMax®

  Wyniki badań klinicznych HairMax® i innych badań zostały opublikowane w sześciu recenzowanych artykułach czasopism medycznych. Prawie wszystkie inne urządzenia laserowe tego typu na rynku do leczenia utraty włosów nie posiadają opublikowanych zweryfikowanych artykułów medycznych

  HairMax®przyznano siedem (certyfikatów) FDA 510 (k) potwierdzających możliwość użytkowania przez kobiety i mężczyzn, więcej niż jakiekolwiek inne urządzenie na rynku

  HairMax®zrewolucjonizował leczenie łysienia i nadal wprowadza innowacje i rozwija jakość produktów. Jesteśmy pierwszą firmą na świecie, która oferuje urządzenie z wykorzystaniem technologii LLLT do użytku domowego. Pierwsze urządzenia laserowe HairMax® pojawiły się w 2001r.

  www.hairmax.net.pl

 • SIMONE TRICHOLOGY

  631d260367ac7c7988865d7fcaa32dc7 - Ekspert kosmetyczny

   

   

   

   

   

  Bezpieczeństwo aktywnych składników potwierdzone nie tylko klinicznie, ale także przez doświadczenie lekarzy i pacjentów wielu klinik trychologicznych.

  Przyjemność stosowania wynikająca z najwyższej jakości składników preparatów.

  Efektywność terapii oparta na wiedzy i doświadczeniu zespołu biotechnologów i lekarzy tworzących produkty Simone Trichology.

Back to top of page